Güzel Sarı Tuna

13.89 TL. Jules Verne'in oğlu Michel Verne tarafından babasının ölümünün ardından popüler bir polisiye romana dönüştürülen Güzel Sarı Tuna'yı, yazarının ilk yazdığı nüshaya sadık kalarak yayınlıyoruz.

Responsive image
YAZAR
Jules Verne
DOSYA BOYUTU
3,53 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786051711423

Güzel Sarı Tuna harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Jules Verne. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Jules Verne'den Güzel Sarı Tuna kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Tuna Oltası yarışmasının galibi Ilia Krusch'un hedefi, Tuna'yı boydan boya katedip ağzına varana dek balık tutarak ilerlemektir. Yolda daha sonradan çok iyi dost olacakları Bay Jaeger'le karşılaşır ve Tuna'yı birlikte geçmeye başlarlar. Bu sırada Tuna'nın kıyılarında kaçakçılık yapan bir şebekenin şefi uluslararası bir komisyonun kararıyla aranmaktadır. Kaçakçının adının Latzko olduğu tahmin edilmektedir, ama kendisini gören ya da tanıyan kimse yoktur. Belli ki Krusch sadece balık tutmayı hedeflediği bu yolculuktan yalnızca balıkla geri dönmeyecektir. Avusturyalı besteci Johann Strauss'un Güzel Mavi Tuna valsinden ilham alan Güzel Sarı Tuna, Ilia Krusch'un maceralarla dolu hikâyesini anlatıyor. Okuyucu Tuna kıyılarını Jules Verne'in anlatımıyla birlikte gezerken balık tutmanın ve denizde yaşamanın ayrıntılarından da haberdar oluyor. Tuna'nın neden mavi değil de sarı aktığını o yıllarını Tuna'ya vermiş bir balıkçıdan dinleyeceğiz.Jules Verne'in oğlu Michel Verne tarafından babasının ölümünün ardından popüler bir polisiye romana dönüştürülen Güzel Sarı Tuna'yı, yazarının ilk yazdığı nüshaya sadık kalarak yayınlıyoruz.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 240Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Alfa Yayıncılık 


Güzel Sarı Tuna (Ciltsiz). %15. 5,56 TL. Tuna Nehri boyunca yapılan değişik bir seyahat ilginç kişiliklere sahip karakterlerin karşılaştığı olaylar yaşanılan maceralar ve beklenmedik bir son.